Formuláře k programu Pohoda Stormware

pohoda_iconNa objednávku vytváříme doplňkové formuláře a scripty pro účetní, ekonomický a informační systém POHODA Stormware.

Formuláře pro tisk štítků a dokladů PPL

f-p-ppl-1Formulářové sestavy pro tisk Štítků s čárovým kódem a Seznamu dobírkových balíků přímo z vystavených faktur v programu Pohoda. Návod jak evidovat a přidělovat čísla balíků PPL v programu Pohoda.

Pro hromadné naskladnění evidenčních čísel štítků PPL do evidence Pohody je k dispozici služba Generátor kódů štítků PPL, který vytvoří EFORM příjemku pro následný import do Pohody. Generuje štítky PPL balík, PPL balík s dobírkou, PPL soukromá adresa, PPL soukromá adresa s dobírkou, PPL slovensko a PPL Slovensko s dobírkou, vždy v požadovaném číselném rozsahu.

Cena souboru formulářů 300 Kč bez DPH.

Formuláře pro tisk štítků Balík na poštu a Balík do ruky

Formulářové sestavy pro tisk Štítků Balík na poštu a Balík do ruky s čárovým kódem přímo z vystavených faktur v programu Pohoda. Návod jak evidovat a přidělovat čísla balíků ČP v programu Pohoda.

Pro hromadné naskladnění evidenčních čísel štítků balíků ČP do evidence Pohody je k dispozici služba Generátor čísel balíků České pošty, který vytvoří EFORM příjemku pro následný import do Pohody. Generuje čísla balíku dle rozsahu zadaného Českou poštou na základě smlouvy.

Cena souboru formulářů 300 Kč bez DPH.