Zpracování dat

Na objednávku vytváříme doplňkové formuláře a scripty pro účetní, ekonomické a informační systémy.

Poslední práce:

Generátor kódů štítků PPL pro Pohodu

Generátor štítkůVygeneruje soubor s položkami čárových kódů štítků PPL pro import do programu Pohoda Stormware prostřednictvím EFORM příjemky. Služba je vhodná jako doplněk k Formuláře pro tisk podkladů PPL. Rozlišuje typy balíků: Balík, Balík s dobírkou, Soukromá adresa, Soukromá adresa s dobírkou, Export Slovensko, Export Slovensko s dobírkou. Po zvolení typu balíku a zadání rozsahu čárových kódů vygeneruje soubor pro následný import jednotlivých položek čárových kódů do evidence Pohody.

Cena služby 300 Kč bez DPH za rok.

Generátor čísel balíků České pošty

Vygeneruje soubor s položkami čárových kódů balíků do ruky a balíků na poštu pro import do programu Pohoda Stormware prostřednictvím EFORM příjemky. Služba je vhodná jako doplněk k Formulářům pro tisk štítků balíků ČP. Rozlišuje typy balíků: Balík do ruky a Balík na poštu. Generuje soubor pro následný import jednotlivých položek čárových kódů do evidence Pohody.

Cena služby 300 Kč bez DPH za rok.

Import uzávěrek z pokladen EURO do Pohody

Pokladna EURO 2100Načte denní uzávěrky z elektronického žurnálu pokladny EURO a vytvoří soubor pro hromadný import jednotlivých uzávěrek do pokladny ekonomického systému Pohoda. Poskytujeme jako službu prostřednictvím webu. Cena odpovídá ročnímu poplatku za provoz služby.

Cena služby 600 Kč bez DPH za rok.